Hakkımızda

Ne İş Yaparız?

2005 yılından bu yana İzmir ve tüm ilçelerinde klima, bakım, montaj, onarım hizmeti sunmaktayız.Her gecen gün ürün ve markaları portföyümüze bir yenisini eklemeye devam ediyor ve bu çeşitliliğimizin bizlere getirdiği profesyonelliği müşterilerimize yansıtarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Sahip olduğumuz genç ve dinamik çalışan kadromuz aracılığıyla daima sizlerin sorunlarına çözüm üretebilme odaklı olarak hizmet sunmaktayız. Gelişen teknoloji kapsamında sunduğumuz hizmetleri daima günümüzün en son teknoloji şartları akabinde teknisyenlerimizin sahip olduğu bilgi ve firmamızın sahip olduğu teknolojik imkanları en iyi şekilde müşteri potansiyelimize sunmaktayız.

Ürünlerinizin ihtiyaç duyduğu tüm teknik parçaları piyasa içersindeki durumu göz önünde bulundurarak en uygun şekilde satış ve montajını gerçekleştiriyoruz firmamızın üstlendiği günümüzde en çok kullanılan marka bayiliklerimiz ve servis yetkileri aracılığıyla markası ne olursa olsun cihaz ve ürünlerinizin bakım ve onarımını daima ilk günkü stabilliğine döndüre bilme ve sizlere stabil olarak daha uzun yıllar hizmet verebilmesi için öz veriyle yıllardır hizmetlerimizi sizlerin memnuniyetini daima bir adım önde tutarak sektörümüz içersinde yükselen bir potansiyele sahibiz.

Teknik servis ve bakıma ihtiyaç duyduğunuzda İzmir ve çevre ilçeleri içersinde bizlere daima ulaşabilir yaşadığınız teknik problemleri teknik ekibimizle paylaşmanız akabinde yine dilediğiniz her an arıza ve teknik destek isteğinde bulunabilirsiniz.